Firma TADEX Tadeusz Dębek istnieje nieprzerwanie na polskim rynku od 1992 roku. Przez cały ten czas dbamy o to, by Państwa otoczenie było czyste, wolne od śmieci i nieczystości. Aby otaczające Was ruiny starych, walących się budynków znikały w mgnieniu oka z pejzaży rozciągających się z okien.

Od wielu lat z powodzeniem współpracujemy z Administracjami Domów Komunalnych i wieloma firmami remontowo-budowlanymi z którymi mamy stałe umowy. O naszej elastyczności dowodzi fakt, że chętnie przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych.

Wachlarz oferowanych przez nas usług jest bardzo szeroki począwszy od: zbierania i transportu odpadów po budowlanych, gabarytowych, odpadów z ogrodów i parków, niesegregowanych, komunalnych, a skończywszy na transporcie materiałów budowlanych, jak i rozbiórkach budynków itp.

Firma dysponuje własnymi POJEMNIKAMI NA GRUZ I ŚMIECI typu: Kontenery KP-3 o pojemności 3m3, KP-7 (7m3) , KP-7 zamknięty (7m3) , KP- 15 (15m3) oraz KP-36 (36m3) , a także samochodami do przewozu materiałów budowlanych, samochodami samowyładowczymi oraz HDS (samochody z udźwigiem do 20 ton do przewozu palet, kontenerów, maszyn itp.) .

Nasza firma posiada także na stanie KOPARKO-ŁADOWARKĘ z wyposażeniem : łyżka, łyżka skarpowa, młot wyburzeniowy, widły do rozładunku oraz KOPARKI i ŁADOWARKI.

W naszej szerokiej ofercie znajdują się także usługi porządkowe tj.: OCZYSZCZANIE PIWNIC, STRYCHÓW, MAGAZYNÓW, PUSTOSTANÓW, LOKALI, a także KOMPLEKSOWE CZYSZCZENIE DZIAŁEK oraz WYWÓZ i UTYLIZACJA MATERIAŁÓW NIEBEZPIECZNYCH (azbest, eternit, papa)

Poza załadunkiem z wykorzystaniem naszego sprzętu oferujemy także załadunek ręczny.